Wieszak meblowy – łatwe przechowywanie kurtek, płaszczy i ubrań

Wieszaki meblowe to praktyczne akcesoria, znacząco ułatwiające przechowywanie okryć wierzchnich. Świetnie sprawdzają się zarówno w tradycyjnych szafach, jak i zabudowanych czy zamontowane na ścianie. Nie powinno zabraknąć ich w przedpokoju, doskonale zdadzą egzamin również w łazience czy garderobie. O czym jednak należy pamiętać podczas ich zakupu?

Wieszaki meblowe – funkcjonalne akcesoria

Nierzadko od drobnych elementów zależy, czy dane pomieszczenie okaże się funkcjonalne. Jednym z takich akcesoriów jest wieszak meblowy, bez którego ciężko korzystać z przedpokoju, garderoby czy łazienki. Na wieszaku możesz wygodnie odwiesić kurtkę lub płaszcz po powrocie do domu, ubrania zdejmowane wieczorem przed snem albo powiesić szlafrok, po który sięgasz po kąpieli czy prysznicu. Zamontowany na odpowiedniej wysokości, w łatwo dostępnym miejscu wieszak jest niezwykle praktyczny, co docenią wszyscy członkowie rodziny oraz goście.

Na co zwrócić uwagę, wybierając wieszak meblowy?

Kupując wieszak meblowy warto zadbać, by wybrać produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów. To zapewni mu wytrzymałość, a Tobie – długie użytkowanie akcesorium. Do produkcji wieszaków meblowych często wykorzystuje się połączenie aluminium z cynkiem lub miedzią, dzięki czemu nie tylko dobrze się one prezentują, ale także są trwałe. Ciekawym pomysłem na ocieplenie wnętrza będzie z kolei wieszak drewniany z przymocowanymi srebrnymi, złotymi lub miedzianymi haczykami.

Dodaj komentarz